№ 9 (216):

Єпископ Євлогій взяв участь в урочистостях

Новини

Юрій Чмир отримав орден7 квітня 2010 єпископ Сумський і Охтирський Євлогій взяв участь в урочистостях з нагоди вступу на посаду нового голови Сумської обласної державної адміністрації.


У Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Суми Правлячий архієрей Сумської єпархії зустрів віце-прем'єр-міністра України Володимира Петровича Семиноженка та новопризначеного керівника області Юрія Павловича Чмиря, які відвідали головний храм Сумської єпархії відразу ж після прибуття в місто.Владика Євлогій підніс молитовні прохання про благоуспішність діяльності нового губернатора і благословив його. Гості також помолилися біля ковчега зі святими мощами блаженної Матрони Московської, який був виконаний майстрами-ювелірами і переданий собору стараннями Юрія Павловича.

Виконуючи благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України, за заслуги перед Церквою Христовою Правлячий архієрей вручив Ю. П. Чмирю орден Української Православної Церкви на честь 450-річчя принесення Почаївської ікони Божої Матері.

Владика Євлогій також оголосив вітальний адрес, у якому тепло привітав Юрія Павловича з призначенням на високу посаду, а також з особистим святом - днем народження. У подарунок Владика вручив Юрію Павловичу ікону святої блаженної Матрони Московської.

На запрошення новопризначеного губернатора Сумщини Владика Євлогій прибув у Сумську обласну державну адміністрацію, де в залі засідань відбулася церемонія представлення нового керівника області. В. П.

Семиноженко оголосив Указ Президента України В. Ф. Януковича про призначення Ю. П. Чмиря і представив нового губернатора. Владика побажав допомоги Божої Юрію Павловичу у творенні команди професіоналів, здатних до вирішення завдань, що стоять перед керівником регіону.

В урочистостях також взяв участь архієпископ Конотопський і Глухівський Лука.