№ 15 (222):

Сумська обласна служба автодоріг оголосила тендери з ремонту

Актуалії

Тендери з ремонтуСумською обласною державною службою автомобільних доріг оголошені два тендери на право обслуговування розташованих в області автодоріг загального користування. Зокрема, служба оголосила тендер по здійсненню робіт, пов'язаних із заміною бар'єрних огорож, розміщених уздовж обласних доріг загального користування.

Тендерні пропозиції від бажаючих брати участь в даному тендері компаній приймаються у відділі інвестицій замовника за адресою м. Суми, вул. Роменська 79/2. Розкриття конвертів із заявками учасників тендеру відбудеться 15 червня 2010 року.

За цією ж адресою видається і необхідна для участі в тендері документація. Надання тендерного забезпечення не потрібне. Також державною службою, відповідальною за стан автомобільних доріг Сумській області, оголошений тендер на право здійснення ремонтних робіт.Переможець цього тендера отримає право на проведення поточного ремонту мостів, розташованих на автомобільних дорогах Сумської області. Як повідомляє "Вісник державних закупівель", тендерні пропозиції, що претендують на участь у торгах даних компаній приймаються до 8 червня 2010 року. Розкриття конвертів із заявками претендентів відбудеться у той же день о 9.30