№ 16 (223):

Літо-2010

Актуалії

Літо-2010Улітку діти більш активні і непосидючі. Щоб не було прикростей та нещасних випадків Управління ДАІ проводить акцію "Літо 2010" – малечі розповідають правила дорожнього руху. А щоб не було надто сумно – одразу і розважають – організували велозмагання, огляд потужних спортивних машин федерації автоспорту Сумщини, та безліч подарунків.

Цього разу захід організовують в дитячому таборі "Ровесник". Зараз в ньому відпочивають діти-сироти. Спочатку – бесіда з правил дорожнього руху. Підростаючому поколінню розповідають, як правильно виходити з автобуса, переходити перехрестя, на яких немає світлофорів та зебр. Говорять і про елементарні правила їздити на велосипеді.

Все робиться задля одного – убезпечити життя дитини від травм та нещасних випадків на дорозі.
Від нудних правил діти зазвичай втомлюються, а тому до правил додають цікаві вікторини. Від кожного загону обирали бажаючих погарцювати на велосипеді та обережно об’їхати огороджувальні конуси.Особливо пікантна частина від федерації автоспорту сумщини для інтернатівських хлопчаків – ралійні машини. Автівки дорогі – Форд Мустанг, Міцубісі. Посилені підвіски, повний привод, двигун в кілька разів сильніший за звичайний – в машинах можна було посидіти, посигналити, понатискати на ричаги і майже відчути себе водієм.

Користувались популярністю солодкі призи, нові подаровані м’ячі, тенісні ракетки, інвентар для бадмінтону. На пам’ять від ДАІ залишилось і чимало тематичної літератури.

Не лише діти, а керівництво закладу задоволені такою увагою ДАІ, адже якщо дітям з сімей елементарні правила поводження на дорозі зазвичай розповідають батьки, то діти з інтернату часто поза увагою.

Родзинкою вивчення правил дорожнього руху - вистава з участю мультяшного героя Шрека. Це не останній захід, що організовує Управління ДАІ. Протягом літа в таборах області будуть проходити схожі заходи.

За матеріалами управління ДАІ в Сумській області