№ 16 (223):

У банку «Володимирський» новий адміністратор

Новини

Банк "Володимирський"На час відсутності тимчасового адміністратора банку "Володимирський" НБУ призначив свого співробітника з Сумської області виконувати його обов'язки.
 
Про це йдеться в постанові Нацбанку України про надання повноважень на виконання функцій тимчасового адміністратора Публічного акціонерного товариства "Комерційний банк" Володимирський "

"Постановою Національного банку України від 16.06.2010 № 281 на період тимчасової відсутності тимчасового адміністратора ПАТ" Комерційний банк "Володимирський" Дроб'язко О.О. уповноважити на виконання його функцій службовця Національного банку України - заступника начальника відділу банківського нагляду Управління НБУ в Сумській області Березу Сергія Олексійовича ", - говориться в повідомленні НБУ.Нагадаємо, раніше тимчасовим адміністратором банку "Володимирський" була Вікторія Фатєєва.

У банку "Володимирський" спільний акціонер (бізнесмен Павло Борулько) з двома іншими проблемними фінустановами - банками "Національний стандарт" і "Європейський".