№ 17 (224):

У Сумах пройшов чемпіонат серед спецназівців

Новини

Змагання спецназівцівГрупи захоплення з усієї України зосередилися в Сумах. Саме там проходив чемпіонат МВС України з багатоборства серед спецназівців. Харківські правоохоронці, які брали участь у цих змаганнях, посіли друге місце, поступившись тільки столичним багатоборців-силовикам.

У змаганнях взяли участь 33 групи захоплення з усіх регіонів. Щоб потрапити на чемпіонат, обов'язковою умовою було отримання допуску лікарів та документальне підтвердження, що боєць є членом діючих підрозділів "Беркут" та "Сокіл".

Спочатку спецназівці зійшлися в рукопашному бою. Для деяких учасників чемпіонату ця частина змагань навіть закінчилася травмами.Але харків'яни трималися добре. Вони чудово впоралися і з наступним етапом, на якому належало з'ясувати, хто швидше подолає військову смугу перешкод, далі кине гранату і найбільш влучно вистрілить з пістолета "Макарова".

Проведення чемпіонату влаштували для того, щоб встановити нинішній рівень підготовки українських спецпідрозділів. І багато хто прийшов до невтішних висновків. Навіть капітан команди-переможця, чемпіон світу з рукопашного бою 2006 прапорщик Дмитро Романовський зазначив, що його хлопці виявилися готовими на 99%.