№ 17 (224):

Футбол у Сумах буде

Актуалії

ФутболістНаприкінці минулого сезону Чемпіонату України з футболу у ІІ лізі команда ФК "Суми" у зв'язку з нестачею фінансування змушена була припинити виступи у першості, цим самим залишивши обласний центр без футболу.

Сумські уболівальники не очікували змін на краще, і з наближенням нового сезону команда замість тренувань перебувала у вимушеній відпустці. Не було коштів на повноцінну підготовку до Чемпіонату.

Федерація футболу України дала чітко зрозуміти - якщо ситуація з погашенням заборгованості перед ФК "Суми" і подальшим утриманням команди не буде вирішена, то сумські футболісти не будуть акредитовані на участь у Чемпіонаті 2010-2011 років.Керівництво області взяло це питання під свій контроль. Губернатор кілька разів зустрічався з мером міста з питань ФК "Суми". Юрій Чмир особисто сприяв перерахуванню 400 тисяч гривень на погашення боргу. Міська влада зобов'язується повернути гроші інвесторам протягом двох місяців.

"Сьогодні можу впевнено сказати, що команду ФК "Суми" ми врятуємо. На сьогодні борг перед клубом становив 640 тисяч гривень. На даний момент в рахунок боргу вже перераховано 400 тисяч. Потрібно було діяти швидко - Чемпіонат уже скоро починається. А залишити місто без футболу - це злочин", - відзначив Юрій Павлович.

Пріоритетним завданням для влади залишається погашення всієї заборгованості, також відкритим залишається питання про господаря клубу, який надалі буде утримувати команду.

Головне зараз - підготувати пакет документів для ФФУ на отримання ліцензії для участі в новому футбольному сезоні.