№ 17 (224):

Викриті службовці-шахраї

Перша шпальта

СпецопераціяЯк повідомила прес-служба ГУБОЗ МВС України, співробітники Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України в Сумській області викрили цілий ряд службовців, які своїми неправомірними діями завдали державі збитків на суму понад 470 тисяч грівен.
 
Встановлено, що директор ТОВ "Е" разом із посадовими особами Лебединської районної державної адміністрації та головами трьох селищних рад Сумської області, зловживаючи службовим становищем внесли в акти здачі-приймання виконаних робіт, а саме (надання послуг з екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення та знешкодження непридатних або заборонених до використання пестицидів, агрохімікатів і тари від них), а також в акти передачі на утилізацію непридатних і заборонених пестецідов, завідомо неправдиві відомості щодо обсягів переданих у ТОВ "Е" пестицидів на утилізацію.


Такі шахрайські дії призвели до того, що службові особи товариства з обмеженою відповідальністю незаконно заволоділи бюджетними коштами в сумі 471 тисячі 750 гривень, які були перераховані з державного та обласного фондів охорони навколишнього природного середовища.


За даним фактом прокуратура Сумської області порушила карну справу за ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.2 ст.366 (службова фальсифікація) Кримінального кодексу України. Ведеться слідство.