№ 25 (232):

Дорожня пригода на Харківській

Новини

З початку серпня 2010 року на території Сумської області зафіксовано 49 ДТП, в яких 69 людей травмовано, та семеро загинуло. Так, 26 серпня 2010 року в обласному центрі близько 4 години 30 хвилин сталася дорожньо-транспортна пригода в якій одна людина отримала тілесні ушкодження.

Автомобіль ГАЗ 2705 рухаючись по вулиці Харківській зі сторони Хімпрома в напрямку центра міста, з невстановлених причин, виїхав на праве узбіччя, та допустив наїзд на опору біллборда. Удар був настільки потужний, що завантажений автомобіль перекинувся на проїзну частину.У зустрічному напрямку рухався автомобіль Iveco, побачивши автомобіль Газель, який щойно перекинувся, водій зупинив авто, вийшов и намагався надати допомогу. 

У цей час зі сторони міста Харків рухався автомобіль Toyota Trueno. Під час руху в напрямку центра міста Суми, двадцятичотирьохрічний водій Toyota, який є громадянином Російської Федерації, допустив наїзд на водія автомобіля Iveco, який в цей час надавав допомогу водію автомобіля Газель. Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди автомобіль ГАЗ 2705 перетворився на металобрухт. Водій-рятівник отримав тілесні ушкодження (Закритий перелом нижньої третини лівої гомілки), та був доставлений до Сумської міської клінічної лікарні №1. Після надання медичної допомоги він був відпущений додому.

Що спричинило перекидання автомобіля ГАЗ 2705 поки що невідомо, адже на даному відрізку дороги проїзна частина горизонтального профілю, в сухому стані, без суттєвих пошкоджень, загальною шириною 10,6 м. По даному факту ДТП ведеться подальша перевірка.