№ 27 (234):

Всеукраїнський рейд задля безпеки дітей

Актуалії

На території Сумщини триває всеукраїнський рейд "Увага! Діти на дорозі!", мета якого активізація роботи з попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму напередодні та в перші дні навчального року. Як свідчить статистика, саме в цей час зростає кількість автопригод за участю дітей.

У вересні 2010 року працівники Державтоінспекції завітали до Сумської спеціалізованої школи № 17. Мета візиту навчити маленьких громадян дорожній грамоті. Працівникам ДАІ допомагали їх молоді помічники – юні інспектори руху. Щоб малеча краще зрозуміла і запам’ятала правила дорожнього руху, ЮІРівці проводили різноманітні конкурси, вікторини на тему безпеки дорожнього руху. Молодші школярі з задоволенням приймали участь в конкурсі дитячих малюнків, з захопленням слухали казку, яка познайомила їх з правилами поведінки на вулиці.Діти з уважністю спостерігали за старшокласниками. Багато позитивних емоцій у малечі  викликав виступ агітбригади ЮІРовців. Вони показали різноманітні випадки на дорогах у ігрових формах.

Щорічно, загін юних інспекторів руху загальноосвітньої школи № 17 бере участь в обласних змаганнях ЮІР "Безпечне колесо". Приємно відмітити, що загін 17-ї школи в минулому році на змаганнях зайняв перше місце серед шкіл Сум та четверте серед всієї області.

Сподіваємося, що ця зустріч запам’ятається маленьким громадянам нашого міста та збереже чиєсь життя.