№ 29 (236):

Легковик зіткнувся зі швидкою

Новини

9 жовтня 2010 року спеціалізована кардіологічна карета швидкої допомоги поспішала на терміновий виклик по вулиці Харківській. Автомобіль "Toyota" рухався з ввімкненими звуковими та світловими сигналами і при проїзді перехрестя, за  словами водіями, не бачив ані пішоходів, ані інших автомобілів.

У цей час близько 19-ї години до перехрестя з боку вулиці Лінійної наблизився автомобіль "Chery Tiggo". Достеменно дізнатися, на який сигнал він рухався, поки що не можливо, це буде з’ясовано у ході слідства, проте в результаті зіткнення карету швидкої розвернуло у протилежний бік, після чого вона перекинулася.Крючковенко Олександр – головний лікар КП "Сумська міська станція швидкої медичної допомоги":

"Я б хотів би сказати про своїх співробітників, які ображені поведінкою водіїв на вулицях нашого міста, які не пропускають швидку допомогу, яка їде з включеними проблисковими маячками та сиреною які їдуть надавати допомогу. Хочу звернутись до водіїв – запам’ятайте, що може таке статися ви їдите по вулиці, а у цей момент до ваших близьких поспішає швидка допомога."

Легковик проїхав ще понад 20 метрів по тротуару і клумбах і в'їхав  у фасад продовольчого магазину. За щасливим збігом обставин на цьому шляху не було людей, проте тілесні ушкодження отримали дружина водія та його 9-тимісячний син, сам водій після надання допомоги був відпущений додому. Перелом лівої ключиці і лопатки отримала медпрацівник швидкої, що сиділа поруч із водієм.

Федір Кравченко – старший інспектор відділу ДПС УДАІ в Сумській області: "Ця дорожньо-транспортна пригода неоднозначна. Жоден з водіїв не визнає свою провину. Водій іномарки взагалі не дає свідчення. За даним фактом ДТП ведеться слідство, вина встановлюється."

Хто винний у цій автопригоді наразі встановлюється, проте варто нагадати, що згідно Правил дорожнього руху водії зобов’язані дати дорогу у разі наближення транспортного засобу з увімкненим синім проблисковим маячком і забезпечити його безперешкодний проїзд.