№ 29 (236):

Водій ВАЗу не побачив велосипедиста

Новини

Нехтування елементарними правилами дорожнього руху призводить до тяжких наслідків. У неділю звичайна подорож до лісу на велосипеді стала останньою для чоловіка.

17 жовтня 2010 року близько 18:30 у темну пору доби водій автомобіля ВАЗ 21099 рухався по автодорозі Київ – Суми – Юнаківка. У цей час у попутному напрямку зі сторони с. Писарівка у напрямку с. Стецьківка на велосипеді їхав чоловік.На 346 км. зазначеної автодороги не зуміли безпечно роз’їхатись два транспортних засоби. Водій ВАЗу відчув потужний удар попереду, зупинився, вийшов з автомобіля і побачив страшну картину – збив людину на велосипеді. Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди  від отриманих травм велосипедист загинув на місці пригоди.

Слід зазначити, що на велосипеді були відсутні катафоти, чи будь-які інші світловідбивачі. Державтоінспекція звертається до всіх велосипедистів: виїжджаючи на дорогу на двоколісному транспортному засобу перевірте, чи є в наявності у вас світловідбиваючі засоби. Ваша необачність може коштувати вам чи іншим учасникам дорожнього руху – життя!

За даним фактом дорожньо-транспортної пригоди ведеться подальша перевірка.