№ 29 (236):

"Дельфін" зіткнувся з Ланосом

Новини

За вихідні дні 23-24 жовтня 2010 року на території Сумської області працівниками ДАІ було зафіксовано 949 порушень правил дорожнього руху. За керування у нетверезому стані до відповідальності притягнуто 75 водіїв. Сталося 10 дорожньо-транспортних пригод, у яких 5 людей отримали травми різних форм тяжкості.У суботу 23 жовтня 2010 року близько 14-30 в обласному центрі на перехресті вулиць Леваневського та проспекту Шевченка сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій постраждало четверо людей. Водій автомобіля БАЗ-2215 (маршрутне таксі № 7), що рухався по вул. Леваневського, на регульованому перехресті з пр. Шевченка допустив зіткнення з автомобілем Daewoo Lanos, який прямував у зустрічному напрямку.

Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди водій автомобіля Daewoo Lanos, та два пасажира маршрутного таксі отримали тілесні ушкодження різних форм важкості, каретою швидкої допомоги вони були доставлені до нейрохірургічного відділення Сумської обласної лікарні.

Наступної доби за медичною допомогою до травмопункту звернулася ще одна пасажирка цього маршрутного таксі.

Хто повинен був поступитися дорогою наразі вивчає слідство. За даним фактом дорожньо-транспортної пригоди ведеться подальша перевірка.