№ 29 (236):

Черговий п’яничка влаштував аварію

Новини

28 жовтня 2010 року близько 14:20 на вул. Металургів в районі перехрестя з вул. Горького м. Суми сталася дорожньо-транспортна пригода в якій безпечно не змогли роз’їхатись три автомобіля. За попередньою інформацією винуватець дорожньо-транспортної пригоди  водій, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.Водій автомобіля ВАЗ 21154 рухаючись по вулиці Металургів під’їжджаючи до регульованого перехрестя з вул. Горького зупинився на червоний сигнал світлофора за іншими автомобілями, проте не витримав безпечної дистанції. Чекаючи на зелений, водій ВАЗу відчув потужний удар позаду автомобіля, після чого легковик відкинуло на автомобіль Chevrolet, що стояв попереду. Коли обидва водії оговталися від несподіваного удару, то побачили позаду автомобіль Audi. Його  водій, до речі, не мав наміру нічого пояснювати та мав явні ознаки алкогольного сп’яніння.

На щастя,  в цій дорожньо-транспортній пригоді обійшлося без людських травм, проте всім трьом автомобілям завдані механічні пошкодження. Водія автомобіля Audi було доставлено до обласного наркодиспансеру, де він відмовився від проходження медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння. На 33-річного водія складений адміністративний протокол в тому числі і за керування автомобілем у нетверезому стані.

У 2010 році з вини водіїв, які керували транспортним засобом у нетверезому стані, було скоєно 25 дорожньо-транспортних пригод, у яких загинуло дві людини, 13 – отримали травми різних форм важкості. Тільки за жовтень 2010 року з вини водіїв у стані алкогольного сп’яніння було скоєно 5 дорожньо-транспортних пригод у яких одна людина була госпіталізована.

Нерідкість побачити пішохода який у нетверезому стані перетинає проїзну частину на заборонений сигнал світлофора, при цьому на ходу ще п’є пиво. Так за поточний 2010 рік з вини нетверезих пішоходів сталося 6 дорожньо-транспортних пригод, в яких одна людина загинула та чотири отримали тілесні ушкодження.

З початку 2010 року на території Сумській області працівниками ДАІ за керування автомобілем у стані алкогольного складено 9803 протоколів.

За  інформацією УДАІ УМВС в Сумській області