№ 1 (237):

Допоміг, а потім здав

Актуалії

У місті Ромни по вулиці Сумській у сніговому заметі застряг автомобіль ВАЗ 2104. Водій попросив допомоги у перехожих. При виштовхуванні автомобіля з снігу один з помічників помітив, що водій транспортного засобу знаходиться у стані алкогольного сп’яніння. Поряд проїжджав автомобіль працівників ДАІ, яким громадянин повідомив про п’яного водія. На вимогу інспекторів про зупинку транспортного засобу водій не відреагував, почалось переслідування. Декілька хвилин переслідування і працівники ДАІ зупинили ВАЗ у приватному секторі м. Ромни.Водій мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Ледве тримаючись на ногах намагався комусь подзвонити. Працівники ГАІ запропонували пройти медичне обстеження на факт вживання алкоголю, водій відмовився. При додатковому обстеженні документів інспектора виявили, що талон техогляду не належить даному транспортному засобу, а належить автомобілю КАМАЗ, номер кузова автомобіля не збігається з цим автомобілем ВАЗ 2104.

Згідно зі статтею 130 Кодексу України про адміністративне правопорушення водію за керування транспортним засобом у стані алкогольного, чи наркотичного сп’яніння загрожує штраф від 2550 до 3400 грн.

Державтоінспекція звертається до всіх учасників дорожнього руху: водії не керуйте транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння – це перш за все небезпечно. Як, що ви випили оковиту – викличте таксі, це дешевше, ніж сплачувати штраф!