№ 1 (237):

Автопригоди з 31 січня по 4 лютого 2011 року

Новини

За тиждень у Сумській області було скоєно 1613 порушень правил дорожнього руху. Затримано 61 водія, котрі керували автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. За перевищення швидкості складено 302 протоколи. Зафіксовано 145 порушень правил дорожнього руху пішоходами. Поставлено на штраф майданчик 35 одиниць автомототранспорту. Сталося 21 дорожньо-транспортних пригода, у якій зазнала тілесних ушкоджень 1 людина.Повернення документів

Нещодавно неординарна пригода трапилася з мешканцем с. Косівщина Сумської області. На автозаправній станції водій автомобіля УАЗ після розрахунку за пальне  поставив сумочку з документами на бампер автомобіля і забув про неї. Через деякий час сумочка з автомобіля, що цілком природно, впала. Чи не найбільшою втраченою цінністю були документи, що знаходилися у барсетці.

Працівники дорожньо-патрульної служби м. Сум на вул. Харківській на проїзній частині помітили сумочку,  в якій, як з’ясувалося,  знаходилися водійське посвідчення, техпаспорт на автомобіль УАЗ, доручення на право керування та незначна сума коштів. За адресою власника документів інспектори знайшли забудькуватого водія і вже наступного ранку повернули йому сумочку.

Вдячний водій звернувся до обласного управління ДАІ з листом подяки на ім’я інспектора ДПС Сергія Швачича.

За подібних обставин  водії через власну неуважність нерідко втрачають  документи на автомобіль.

Тож не завадить нагадати,  що для відновлення втраченого водійського посвідчення водію буде необхідно скласти теоретичний і практичний іспити, після чого буде виданий тимчасовий талон на право керування транспортним засобом, і лише за  два місяці – дублікат водійського посвідчення. Значно простіше слідкувати за своєю власністю.

Нетверезий перевізник

Близько 11 години 4 лютого 2011 року в місті Суми на вул. Кірова працівники Державтоінспекції помітили автомобіль таксі, який невпевнено рухався по дорозі. Авто зупинили, при перевірці документів водій поводився дивно, та мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Водію було запропоновано проїхати в обласний наркодіспансер, де лікарі-наркологи підтвердили факт алкогольного сп’яніння водія. На водія складено адміністративний протокол згідно статті 130, яка передбачає штрафні санкції від 2500 до 3400 грн., або позбавлення права керування на строк від одного до трьох років, автомобіль доставлено на штрафмайданчик обласного управління ДАІ.