№ 1 (237):

Маршрутка зіткнулася з позашляховиком

Новини

11 лютого 2010 року у самісінькому центрі м. Сум безпечно не зуміли роз’їхатися два маршрутних таксі та позашляховик Hyundai, травмовано дві людини.

Водій на автомобілі Hyundai Tucson близько 18-40 рухався по вулиці Героїв Сталінграду в напрямку вул. Кірова. При перетині перехрестя з вулицею Харківською жінка-водій Hyundai відчула потужний удар у правий бік автомобіля.Розповідає пасажир автомобіля Hyundai Tucson: "Мы находились в автомобиле с двумя детьми, двигались по улице Сталинграда. На перекрёстке на зелёный свет продолжали движение, при поднятии на улицу Гагарина с правой стороны произошел резкий удар."

Двоє дітей, які знаходились у позашляховику Hyundai на щастя не постраждали. Водій маршрутного таксі №4, який допустив зіткнення двох автомобілів теж стверджує, що він почав рух на зелений колір світлофора.

Говорить водій маршрутного таксі № 4: "Ехал в сторону Черепина, загорелся зелёный, тронулся — она сразу перед глазами, я по тормозам и сзади удар."

Водій маршрутного таксі № 8, які рухався позаду маршрутки № 4, змушений був екстрено гальмувати. Інтервал між маршрутними транспортними засобами був недостатній для забезпечення безпечного гальмування і остання маршрутка зіткнулась з попередньою.

Обидва водія маршрутних таксі стверджують, що вони не порушили правил дорожнього руху і рухались на зелений колір світлофора.

Свою версію висунув водій маршрутного таксі № 8: "Насколько я понимаю, Хюндай завершал движение на запрещающий сигнал светофора. В результате чего получилось экстренное торможение, нельзя было избежать ДТП."

Хто і на який колір світлофора рухався наразі вивчає слідство. Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди отримали тілесні ушкодження два пасажира маршрутного таксі № 8. Водії трьох транспортних засобів не постраждали.