№ 1 (237):

Дайджест дорожніх пригод на Сумщині у лютому 2011 року

Новини

Три автомобілі потрапили в аварію

16 лютого 2011 року о 9.00 в м. Суми на регульованому перехресті вулиць Іллінська-Калініна до  дорожньо-транспортної пригоди потрапили відразу три автомобіля. Водій вантажного автомобіля Mercedes-Benz Atego, 67-річний мешканець Одеської області, в порушення вимог Правил дорожнього руху  виїхав на перехрестя на заборонний сигнал світлофора, внаслідок чого відбулося зіткнення з автомобілем БАЗ, маршрутним таксі № 32, що рухався вулицею Іллінською, а в подальшому — з автомобілем Man, який очікував зеленого сигналу світлофора в зустрічному напрямку по вулиці Калініна. У маршрутному таксі на цей момент знаходилося 8 пасажирів, троє з них отримали тілесні ушкодження, з якими звернулися до медичних закладів Сум.Техогляд — тепер на одну довідку менше

УДАІ УМВС України в Сумській області оголосило про першу прийняту на законодавчому рівні  новацію в процедурі техогляду. Відтепер у зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови від 31 січня 2011 № 100 «Про порядок проведення державного технічного огляду колісних транспортних засобів» з переліку обов’язкових документів для проведення техогляду виключено медичну довідку щодо придатності до керування транспортним засобом відповідної категорії. Про це проінформовані всі підрозділи ДАІ, тож при представленні транспортного засобу на техогляд медична довідка не вимагатиметься.

Як один п’яниця одразу  п’ять потягів зупинив

16 лютого 2011 року близько 03.00 в с. Сорокине Середино-Будського району 33-річний мешканець м. Київ при проїзді залізничного переїзду «505 км» не впорався  з керуванням автомобіля Мазда  та виїхав на залізничні колії. У результаті механічного пошкодження автівки водій не зміг самостійно звільнити колію, на щастя, обійшлося без жертв. Проте було затримано рух п’яти потягів, в тому числі на годину – пасажирський потяг «Суми-Москва». За результатами медичного огляду водій знаходився у стані алкогольного сп’яніння.

СЗГ УДАІ в Сумській області