№ 1 (237):

Державтоінспекція навчає майбутніх водіїв

Актуалії

З метою покращення взаємовідносин та зменшення конфліктних ситуацій між  водієм та інспектором ДПС Державтоінспекція Сумської області спільно з викладачами автошкіл проводить  заняття з підготовки майбутніх водіїв. До узгодженої програми з навчання працівники ДАІ вирішили додати знайомство із сучасними приладами, якими користуються інспектори ДПС при нагляді за дорожнім рухом.


На теоретичних заняттях  інспектор ДАІ демонструє алкотестер „Драгер” та  вимірювач швидкості „Трукам”, адже саме такий вимірювач швидкості  зарекомендував себе як надійний та ефективний прилад для контролю за швидкісним режимом в більшості європейських країн. „Трукам”,  на відміну від інших вимірювачів, має лазерний принцип дії та вмонтований GIPS-передавач, який фіксує координати використання приладу. Також майбутні водії мали змогу познайомитись  із сучасним алкотестером та порядком проведення огляду на факт вживання спиртних напоїв.

Більшість присутніх були здивовані побаченим приладам і мали змогу переконатися, що вони дають змогу більш точно фіксувати порушення Правил дорожнього руху. „Трукам”, наприклад, не тільки фіксує перевищення швидкості, але й робить відеозапис, на якому видно автомобіль та його номерний знак. Керівництво Державтоінспекції Сумщини впевнене, що проведення таких занять зменшить кількість конфліктних ситуацій на дорозі після зупинки автомобіля інспектором  ДАІ.

СЗГ УДАІ в Сумській області