№ 1 (237):

Водій ЗІЛу скоїв аварію

Новини

9 березня 2011 року близько 12 години 40 хвилин в обласному центрі по вул. Троїцькій виникла дорожньо-транспортна пригода в якій на щастя за медичною допомогою ніхто не звернувся.

Водій автомобіля Лада - Калина зі своєю сім’єю рухався по вулиці Троїцькій у напрямку центра міста. Позаду легкового автомобіля рухався ЗІЛ 130. У районі будинку № 26 водій легкового автомобіля відчув потужний удар в задню частину автомобіля.Двадцятишестирічний водій, який керував вантажівкою з невідомих причин допустив зіткнення двох транспортних засобів.

Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди автомобіль ЗІЛ відкинуло на ліве узбіччя, де він зіткнувся з декількома деревами, та зупинився на пішохідній доріжці в обіймах чергового дерева. Слід зазначити, що в п’яти метрах від місця паркування ЗІЛу розташована зупинка громадського транспорту. За дивним збігом обставин пішоходи не травмувались.

Водій автомобіля ЗІЛ не зрозумівши, що він накоїв - поводився досить нахабно.

Водія вантажівки було направлено до наркологічного диспансеру де лікарі-наркологи підтвердили факт вживання алкоголю. Наразі водію-порушнику загрожує не лише відшкодування матеріальних збитків власнику Лади  Калини, а і згідно статті 130 адміністративного кодексу України штраф у розмірі від 2550 до 3400 грн.