№ 1 (237):

Водій Лексусу збив жінку та двох її дітей

Новини

12 березня 2011 року в м. Суми  о 17-15 на вулиці Прокоф'єва сталося дорожньо-транспортна пригода в якій постраждало троє людей.

Автомобіль Lexus рухався зі сторони вул. Харківській по вул. Прокофьева поблизу будинку № 12/1 з невідомих причин втратив керування, та допустив виїзд на тротуар праворуч по ходу руху автомобіля, де в цей час перебували три пішоходи (мама і двоє дітей).Водій позашляховика скоїв наїзд на пішоходів. Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди пішоходи каретою швидкої допомоги з численними травмами були госпіталізовані до медичних закладів міста Сум.

Тридцятидворічна жінка отримала тілесні ушкодження у вигляді: закритий перелом правого плеча, закритий перелом правої стопи, тупа травма живота. Госпіталізована до ортопедичного відділення Сумської міської клінічної лікарні № 1.

Одинадцятирічний хлопчик отримав тілесні ушкодження: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку. Госпіталізований до відділення невідкладної хірургії Сумської обласної клінічної лікарні.

Чотирирічна дівчинка отримала тілесне ушкодження: тупа травма живота. Госпіталізована до реанімаційного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Що стало причиною виїду поза шляховика з проїзної частини на пішохідну доріжку поки невідомо, наразі усі обставини дорожньо-транспортної пригоди вивчає слідство. У водія взято кров на наявність алкоголю.