№ 1 (237):

День цивільного захисту у Свято-Миколаївській школі

Актуалії

5 травня 2011 року працівники Державної автомобільної інспекції завітали до Свято Миколаївської школи на день цивільного захисту.

Свято-Миколаївська загальноосвітня школа це приватна православна школа, яку започаткував і опікується московській патріархат. Це не є звичайна школа. Дітки, які навчаються у цьому навчальному закладі здобувають не тільки середню освіту, їм з самого дитинства прищеплюють любов до ближнього і до бога. На території школи діє православний храм, до якого, за бажанням приходять школярики.На день цивільного захисту в Свято-Миколаївську школу запросили працівників МНС, лікарів і інспекторів ДАІ. Спочатку дітки переглянули документальний фільм, який роз’яснив малечі до яких наслідків може привести неправильне поводження з вогнем.

Від Державтоінспекції демонструвалися навчальні фільми, в яких показано як треба перетинати перехрестя, виходити з громадського транспорту, як обладнати свій велосипед світловідбивними пристроями і де на ньому можна їздити. Лікарі розповіли про небезпечні укуси комах, та як надати першу медичну допомогу. Працівники ДАІ пояснили, як безпечно йти до школи, провели вікторини, у яких малеча брала участь із величезним задоволенням  – розповідала правила дорожнього руху, та задавала безліч питань.

Потім раптово пролунала сирена, школярів організовано, через евакуаційні виходи у марлевих пов’язках вивели на вулицю. Де маленьким учням провели інструктаж, як діяти у разі надзвичайної ситуації.

Далі гра. Усіх школярів поділили на команди з 8-10 дітей. Які повинні були у відведений час пройти декілька постів. У посту фізичної підготовки – естафета. У лікарів – відповісти на запитання медицини. На посту ДАІ школярі повинні були правильно скласти  картки згідно з правилами перетину перехресть.


Загалом день цивільного захисту у Свято Миколаївській школі відбувся з посмішкою і гарним настроєм. Діти з величезною радістю виконали усі вимоги організаторів, за що і отримали грамоти і подарунки.