№ 1 (237):

На Сумщині розікрали спортивні гроші

Актуалії

Під час перевірки використання бюджетних коштів, виділених на розвиток фізичної культури і спорту, управлінням з питань фізичної культури та спорту Сумської обласної державної адміністрації встановлено, що частина бюджетних коштів, спрямованих на проведення навчально-тренувальних зборів з різних видів спорту, розкрадено, повідомляє прес-служба ГПУ.

Зокрема, один з керівників обласної федерації футболу П. протягом 2010 року присвоїв 53 тис. грн, виділених на збори з підготовки до участі в чемпіонаті дитячої футбольної ліги України двох команд м. Ромни, а фінансові звіти про використання цих коштів підробив. Роменський міжрайонний прокурор 30 березня 2011 року щодо даної посадової особи порушив кримінальну справу за ч.3 ст.191, ч.3 ст.358 Кримінального кодексу України.Таким самим чином протягом 2010 року присвоєно 50 тис. грн, виділених на проведення навчально-тренувальних зборів футбольної команди Краснопільської ДЮСШ. За цим фактом 31 березня 2011 року прокурором Краснопільського району порушено кримінальну справу за ч.3 ст.191, ч.3 ст.358 Кримінального кодексу України.


Зазначені порушення стали можливими внаслідок відсутності контролю над проведенням заходів та витрачанням бюджетних коштів з боку згаданого управління облдержадміністрації. З метою усунення порушень закону в його діяльності прокуратурою області внесено подання голові облдержадміністрації, яке розглянуто.

Трьох чиновників зазначеного управління, які допустили порушення, притягнуто до дисциплінарної відповідальності.