№ 1 (237):

Як житель Сумщини міськвиконком Бердянську "мінував"

Право і закон

Телефонне хуліганствоІнсценування мінування 28-річний мешканець Сумської області провів ще в травні 2010 року, коли о восьмій годині ранку зателефонував у бердянський міськвідділ міліції та повідомив, що у будівлі міськвиконкому закладено бомбу. Як і належить, представники екстрених служб провели евакуацію мешканців сусідніх будинків, працівників виконкому та Пенсійного фонду, усього понад сотню людей. Рух поблизу небезпечного об'єкту перекрили. Пошукові роботи підтвердили: жодних вибухонебезпечних предметів у будинку немає.

Менше доби знадобилося оперативникам, щоб знайти мінера-жартівника. Виявилося, що це чоловік, який приїхав у Бердянськ на заробітки і був зайнятий на будівництві однієї з баз. Необдуманий дзвінок у міліцію він зробив, перебуваючи у нетверезому стані.Правоохоронцям житель Сумщини пояснив, що образився на водія маршрутки, який не схотів його підвезти і вирішив дошкулити місцевій владі у такий спосіб. Причому своє попередження про можливий вибух він висловив буцімто від імені співробітника служби зовнішньої безпеки. Щодо затриманого було порушено карну справу за "свідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками".

За повідомленням прес-службі прокуратури Запорізької області, загальна сума збитків від дій телефонного хулігана склала 12,9 тисячі гривень. Нещодавно вироком бердянського міськрайсуду обвинувачений визнаний винним, і йому призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. Щоправда, із випробувальним терміном в один рік.Також можна почитати:

Горілка з підробним акцизом

Хабарника взято під варту

Вирівське родео

Полювали на продукти