№ 1 (237):

Жителям Сумщини буде зручніше перетинати кордон з Росією

Новини

Потрапити до Росії буде простішеПро функціонування місць перетину державного російсько-українського кордону жителями прикордонних районів області  губернатору Курської області Росії Олександру Михайлову доповів начальник прикордонного управління ФСБ Росії по Курській області Олексій Буеро.

Згідно з двосторонньою угодою, жителі прикордонних населених пунктів можуть перетинати кордон не тільки в пунктах пропуску. Для цього визначено 11 місць, шість із них — у Глушківському районі. Проте користуватися цими місцями мають право лише мешканці прикордонних населених пунктів.

І хоча в пунктах пропуску черги бувають украй рідко, і пройти їх можна всього за хвилину, багато хто бажав би переходити кордон у місцях, визначених для «прикордонних» жителів, з тієї причини, що їм так ближче. У багатьох з них родинні зв'язки з українцями склалися ще до того, як Україна стала закордоном.У даний час розглядається питання про зміну категорій громадян, які мають право переходити кордон в певних «прикордонних»місцях. До списку осіб, яким це буде дозволено, планується включити всіх жителів Курської та Сумської областей.Читайте ще:

Діти за кордон — лише за документами

Прикордонник наш не спить

Будемо жити у єдиній державі?

ДАІ приготувала водіям новорічний «подарунок»