№ 1 (237):

Global Bilgi відкрила новий контактний центр у Сумах

Новини

Global Bilgi відкрила контакт-центр у СумахУкраїнський оператор мобільного зв'язку life:) і міжнародна компанія Global Bilgi повідомили 8 червня 2011 року про відкриття у Сумах центру обробки викликів для обслуговування абонентів life:).

Роботу  вже розпочала перша група агентів, яка приймає вхідні дзвінки від клієнтів оператора life:).

Прагнучи поліпшити якість обслуговування абонентів і урізноманітнити послуги, що надаються центром обробки дзвінків, оператор мобільного зв'язку life:) у грудні 2008 року ухвалив безпрецедентне рішення — тоді вперше на ринку великий національний GSM-оператор залучив зовнішню спеціалізовану компанію для забезпечення роботи свого операторського центру.Завдяки успішній співпраці з компанією Global Bilgi, одним з найбільших контакт-центрів країн Європи, Близького Сходу і Азії, за два роки вдалося досягти помітного зростання показників роботи центру обробки дзвінків, що обслуговує абонентів life:). Так, відсоток прийнятих дзвінків виріс до 93%, середній час очікування відповіді скоротилося у 2 рази.

Новий офіс центру обробки викликів Global Bilgi, який розмістився в Сумах, передбачає створення 260 робочих місць. Незабаром вони будуть заповнені новими фахівцями, які приєднаються до команди світового лідера послуг контактних центрів. На даний момент до роботи приступила перша група операторів, які пройшли тренінг з навчання всім тонкощам роботи з технічної та інформаційної частиною, а також щодо поглиблення комунікативних навичок та навичок ділового спілкування.

Global Bilgi є зовнішнім контактним центром. Компанія належить до складу Turkcell Group, фінансовий річний оборот якої становить 6 млрд доларів. У ній працює понад 7 000 працівників у трьох країнах: в Україні, Туреччині та Білорусі. За розмірами Global Bilgi належить до перших 5% серед аутсорсингових контактних центрів країн Європи, Близького Сходу та Азії. В Україні компанія розпочала свою діяльність у жовтні 2008 року, і на сьогодні штат працівників складає понад 500 осіб. Операційні центри Global Bilgi працюють у трьох містах: у Києві, Дніпропетровську та Сумах. Також компанії належать десять операційних центрів у Туреччині й Білорусі. Першим клієнтом Global Bilgi в Україні став мобільний оператор life:) у грудні 2008 року.

Мережа оператора  life:) охоплює територію, на якій проживає 96,9% населення країни, та надає роумінг в 174 країнах завдяки 489 партнерам. Оператор першим на ринку впровадив технологію EDGE, що забезпечує швидкісну передачу даних.Також перегляньте:

Знайшли крадія мобілки

Фіксований зв’язок втратить абонентів?

Патрульні авто обладнали GPS

Ющенко призначив дочку Віталіну головою Нацради