№ 1 (237):

Пошивний цех більше не працює

Новини

Підробні сумки з підпільного цехуВ Охтирці міліція припинила діяльність підпільного цеху, що постачав на ринки підробний спортивний одяг світових брендів.

Пошиття футболок, спортивних костюмів, курток, сумок у нежитловому приміщенні на околиці Охтирки  було поставлено на широку ногу. Протягом двох років тут конвеєрним способом виготовляли одяг найвідоміших марок спортивного одягу — Adidas, Puma, Nike, Reebok. На підприємстві працювало близько 60 чоловік. Причому не лише швачки та закрійники. У штаті були навіть дизайнери, які ретельно вивчали колекції світових брендів, а потім копіювали їх.

— Виробництво налагодив місцевий підприємець, — повідомляють у ЦГЗ УМВС у Сумській області. — Одяг постачався на ринки Україні, у тому числі і до найбільших із них — в Одесі та Харкові. Скільки за час роботи цеху вдалося нашити майстрам, для нас поки загадка. Господар цеху говорити про це не хоче. Але ми припускаємо, що більшість спортивних речей із відомими назвами, якими торгують на ринках, виготовили саме тут.



Під час обшуків у цеху вилучили близько 500 штук готової продукції, а також 700 бірок і етикеток загальновідомих брендів. Знайшли міліціонери і накладні на поставку пошитого товару.


Зараз міліція відправила контрафактну продукцію власникам торгових марок для проведення експертизи. Вони мають сказати, чи підроблені ці речі, а якщо побажають, то можуть виставити підприємцю рахунок за завдані збитки. Після цього буде вирішено питання про порушення кримінальної справи.



Також можна почитати:

Шлюбність та розлучуваність на Сумщині у 2009 році

Смертність та народжуваність на Сумщині у січні-квітні 2010 року

Що таке "палаюча" путівка?

Шляхи декларування податкового кредиту у зв’язку з новими вимогами

День працівників легкої промисловості-2011