№ 1 (237):

Зловмисники повернули вкрадене

Новини

Крадуть — тому й дороги такіСБУ сприяла відшкодуванню 15 млн. державних коштів, виділених на реконструкцію дороги державного значення.

Набув чинності вирок Ямпільського районного суду Сумської області, згідно з яким колишнього виконуючого обов'язки начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області засуджено за вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 27 і ч. 2 ст. 366 (зловживання владою або службовим становищем та службова підробка, що спричинили тяжкі наслідки) Карного кодексу Україні, а його шістьох спільників - у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 366 Карного кодексу України. Покарання, призначені зловмисникам судовими органами — штрафи у великих розмірах.Встановлено, що в 2007 році виконуючий обов'язки начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області, зловживаючи своїм службовим становищем, дав вказівку чотирьом своїм підлеглим і двом посадовим особам підрядних організацій скласти і підписати неправдиві акти та довідки про вартість нібито виконаних робіт з капітального ремонту та реконструкції дороги державного значення «Кіпті — Глухів — Бачівськ», незважаючи на те, що такі роботи проведені не були. У результаті підрядним організаціям необґрунтовано були перераховані державні кошти на загальну суму понад 15 млн. грн. За даним фактом Службою безпеки України було порушено карну справу.


Протягом 2008 року під час проведення досудового слідства виявлені збитки були повністю відшкодовані зловмисниками шляхом виконання капітального ремонту та реконструкції дороги в повному обсязі.Читайте ще:

Схуднути після свят

ДАІ приготувала водіям новорічний «подарунок»

Демографічна ситуація у січні-жовтні 2010 року

Путешествуем по Египту