№ 1 (237):

"Булат" поїхав на "Бенкет духу"

Історія і культура

То що, Батхеде, пофестивалимо?!У приазовському селищі Ялта (Донецька область) розпочався міжнародний фестиваль "Бенкет духу".

"У даний час скрізь наведено порядок, вивезено сміття, налагоджено зовнішнє освітлення, приведені до належного стану дороги та території пляжів", – розповів селищний голова Ялти Дмитро Черниця.

У бойову готовність приведено підрозділи МНС, міліції, бригади медиків швидкої допомоги.

Велику концертну програму для численних гостей, які в ці години прибули до Ялти, підготували творчі колективи Ялтинського палацу культури: циркова група "Натхнення", вокальний ансамбль "Меотида", танцювальний колектив "Фаворит".Як зауважили у селищній раді, фестиваль такого рівня тут проводиться вперше, тому до нього ялтинці підготувалися з усією відповідальністю.

Громадська організація "Айдами" та творчий проект "Арт лабораторія" з 17 по 26 червня 2011 року у пансіонаті "Самсон" в селищі Ялта, проводять міжнародний арт-фестиваль "Бенкет духу".

Фестиваль проходить за підтримки: управління у справах сім'ї та молоді Донецької обласної держадміністрації, всеукраїнського об'єднання діячів авторської пісні ВОДАПУ, федерації греків Приазов'я, селищної ради (смт.Ялта, Донецької обл.) і особисто селищного голови Дмитра Черниці, клубу авторської пісні "Булат" (м.Суми).

Мета фестивалю – пропаганда здорового способу життя, популяризація туризму на Азовському узбережжі, долучення до різних жанрів мистецтва, зміцнення гуманітарних і творчих контактів, обмін досвідом між клубами та творчими об'єднаннями, популяризація сімейного відпочинку, розкриття нових творчих імен.

Для участі у фестивалі запрошені представники ЗМІ та арт-компаній, відеоаматори, представники різних видів мистецтв, культури, науки і туризму.Також можна почитати:

Енеїда – метрополія Шумеру?

Суспільство і розподіл

Шлюбність та розлучуваність на Сумщині у 2009 році

Газети: дата заснування