№ 1 (237):

Білоруські комбайни рухатимуться Сумщиною

Новини

Білоруський комбайн "Полісся"Державно продовольчо-зернова корпорація Україні (ДПЗКУ) веде переговори про купівлю у білоруського лізингового оператора ВАТ "Промагролізінг" 150 зернозбиральних комбайнів. Згідно з повідомленням корпорації 23 червня 2011 року, поставка комбайнів з Білорусії очікується в середині липня 2011 року.

У прес-релізі також вказується, що наявні у ДПЗКУ 500 комбайнів уже приступили до збирання нового врожаю.

"Розписано графік руху комбайнів, починаючи від Криму, Одеси і закінчуючи Сумською областю", — йдеться в прес-релізі.

Основне навантаження на техніку очікується з 25-26 червня, коли збиральні роботи почнуть більшість регіонів країни."Погодні умови досить жорсткі. Повторюється ситуація минулого року, коли жнива починалася практично одночасно у всіх регіонах з різницею буквально в 10 днів. Тому техніки катастрофічно не вистачає", — наголошується в повідомленні.

Державна продовольчо-зернова корпорація Україні має намір до 2014 року створити мережу машинно-технічних станцій (МТС) з 7,2 тис. комбайнів і 5 тис. зерновозів. У даний час компанія має у своєму розпорядженні 500 комбайнів і 300 зерновозів.

До складу ДПЗКУ входять 44 підприємства на правах відокремлених підрозділів-філій. Серед них — 17 млинів, один круп'яний і три комбікормових заводи, а також два портових елеватори (Одеський і Миколаївський).

ВАТ "Промагролізінг" створено в 2001 році. Основним видом її діяльності є фінансовий і міжнародний лізинг. Урядом Білорусі в 2009 році компанія уповноважена на створення і реалізацію механізму міжнародного лізингу та просування білоруської продукції на зовнішні ринки.Також читайте:

Зношування шин

Идите в баню!

Нетверезі водії – вбивці

Червоний виноградний сік проти раку