№ 1 (237):

Ющенко обиратиметься від Хоружівки?

Актуалії

Ющенко Віктор АндрійовичІсторик і політолог, науковий співробітник Інституту слов'янознавства РАН, співробітник Центру україністики та білорусистики МГУ Олег Неменский впевнений, що екс-президенту України Віктору Ющенко розумніше обиратися за мажоритарним округом: на рівні округу особисто у нього шансів більше, ніж у всієї партії на рівні України. Про це він заявив 12 липня 2011 року, коментуючи рішення політичної ради партії "Наша України" не включати екс-президента Віктора Ющенка у партійні списки на вибори до українського парламенту.

"Напевно це буде його рідний округ в Сумській області, який вже не раз підтверджував надійність своєї підтримки земляка. Утім, у такому випадку ще велику роль може зіграти адміністративний ресурс, і тут у справу вступають особисті зв'язки екс-президента, так що може бути їм буде обраний і інший округ. У будь-якому випадку, незважаючи на дуже низький рейтинг по всій Україні, обрання в мажоритарному окрузі для Ющенко — найбільш ймовірний і гарний з точки зору публічного звучання спосіб потрапити в новий парламент", — зазначив Неменский.Нагадаємо, що екс-президент Віктор Ющенко не піде на парламентські вибори за партійним списком. Про це повідомив голова виконкому партії "Наша України" Сергій Бондарчук. За його словами, на політичній раді партії ухвалено рішення про те, що члени партії, які протягом 2005-2010 років займали керівні посади в органах виконавчої влади, не можуть бути обрані за партійними списками.

"Якщо вони мають таке бажання, вони повинні пройти через мажоритарку. Фактично це народна люстрація", — сказав Бондарчук. Він зазначив, що це стосується і екс-президента Віктора Ющенка. "Коли ми говоримо про принципи, в принципах немає прізвищ і посад. Принципи є відносно всіх членів партії, і керівництва партії, і також екс-президента Ющенка", — сказав Бондарчук.Також можна почитати:

Кошка-путешественница

Заява Сумської обласної державної адміністрації

Події та результати

До 70 відсотків новинних сюжетів про внутрішню політику – проплачені