№ 1 (237):

Зовнішня торгівля підприємств Сум у січні – травні 2011 року

Актуалії

Зовнішня торгівляГоловне управління статистики у Сумській області повідомляє, що за даними Держмитслужби України експортні відвантаження підприємств міста Суми за січень – травень 2011р. становили 310 млн.дол. США і збільшились порівняно з відповідним періодом попереднього року у 1,5 рази. Імпортні надходження при цьому склали 172 млн.дол. США і зросли втричі.
  
Зовнішньоторговельні операції здійснювались з партнерами із 83 країн світу. Експортувались товари до 66 країн, імпортувались – із 60.Найбільші обсяги спостерігались у торгівлі з Російською Федерацією, Іраном, Беніном, Румунією, Туреччиною, Німеччиною, Алжиром та Білорусією.

Російська  Федерація залишається головним партнером області, до якої було спрямовано  55%  загального обсягу експорту міста.

Основу товарної структури зовнішньої торгівлі, як і раніше, складали поставки машин та устаткування, хімічної продукції та сировини для її виробництва.

Підприємства обласного центру забезпечили 78% загальнообласних обсягів експортних відвантажень і 58% – імпортних надходжень відповідно.Також читайте:

Події останніх днів: явне і уявне

Головокружение

Управління ризиками - справа непроста

Розвиток капіталізму і формування комунального господарства на Сумщині наприкінці XIX століття