№ 1 (237):

Кримський велосипедист здобув срібну медаль у Сумах

Новини

Велосипедні змаганняНа V літніх юнацьких спортивних іграх України з велосипедного спорту на шосе, що пройшли в Сумах з 22 по 24 липня 2011 року, кримський велосипедист Віталій Захарян в груповій гонці на 80 кілометрів завоював срібну медаль. Про це повідомило головне управління інформаційної політики Ради міністрів АРК.

За інформацією управління, в результаті збірна автономії увійшла до вісімки найкращих команд України, тим самим отримавши спеціальні очки за участь у комплексних іграх.В управлінні відзначили, що, вітаючи спортсменів, міністр освіти і науки, молоді та спорту АРК Віталіна Дзоз відзначила, що одного везіння для перемоги недостатньо. "За кожною медаллю юного кримського спортсмена стоїть довга і наполеглива праця, робота тренера, розуміння і підтримка з боку батьків", — сказала міністр.

І додала: "Тому головне завдання кримського уряду в питанні підтримки спорту вищих досягнень полягає в тому, щоб створити для молодих кримчан максимально комфортні умови для тренувань"Також читайте:

Новини Сумщини

Петропавлівська площа

Пограбування у під’їзді

Чому РХП підтримує Ю.Тимошенко до Верховної Ради України