№ 1 (237):

Грузинського гастролера затримали на Сумщині

Актуалії

Спритного злочинця затриманоЗлочинну кваліфікацію уродженця Грузії Ц. навіть важко визначити. Він і злодій, і шахрай, і грабіжник в одному обличчі. Заїхавши на Сумщину, кавказький гість вирішив "підзаробити", використовуючи всі тонкощі свого незаконного ремесла.

— Він ударив мене по руці, і з мого безіменного пальця мов за помахом чарівної палички злетіла печатка, — розповідає один із потерпілих, сумчанин С., якого зловмисник за лічені хвилини обібрав на 2360 гривень.Улюблений прийом вуличних грабіжників — підпоїти жертву. І Ц. у цьому плані не став винятком. Спочатку він разом із потерпілим випив, а потім зазіхнув на його золоту печатку і мобільник. Щоб їх забрати, потрібно відвести "клієнта" подалі від сторонніх очей. Грузин завів чоловіка в підворіття по вулиці Першотравневій. Потім завдав той самий незвичайний удар по руці, завдяки якому потерпілий втратив прикраси. Печатка просто злетіла з його пальця і впала на землю. Зловмисник одразу її підібрав. Причому поки він розпрямлявся, його рука встигла залізти в кишеню жертви і витягнути звідти мобільний телефон. Усе було зроблено одним безперервним рухом і забрало лічені секунди. А потерпілий позбувся усіх цінностей, що були при ньому, до пуття навіть не зрозумівши, що ж сталося. У наступну хвилину зловмисник розчинився в темряві, залишивши сумчанина наодинці з його думками.

А ось ще один епізод у послужному списку кавказького гастролера. Цього разу він виступав у царині шахрайства. Близько 19 години вечора Ц. зустрів раніше знайомого жителя обласного центру і вирішив видурити у нього мобільного телефона. Просто пограбувати цього чоловіка він не міг, оскільки той перевершував його фізично. Отже, потрібна була хитрість. Ц. запропонував сумчанину заїхати до його друга в гості на вулицю Роменську. Хоча ніякого друга у грузина там і близько не було. Просто він знав, що там є будинок із двома входами. Саме це йому й було потрібно.

Як тільки вони зійшли з маршрутки, він одразу повів чоловіка до цієї будівлі. І по дорозі згадав, що йому потрібно терміново подзвонити. Зробив вигляд, наче шукає в своїй кишені мобільник, а його немає — "забув узяти з собою", і попросив телефон у свого супутника — мовляв, сказати всього кілька слів. Той без жодної лихої думки довірив кавказцю апарат.

— Я зайду до під'їзду, а то на вулиці дуже гамірно, — сказав Ц. І з чужим телефоном зник. Вийшов він уже з іншого боку будівлі. Так що ні його самого, ні свого телефону потерпілий більше не побачив.

Ц. планував незабаром виїхати з Сум (тим більше що жив він тут без реєстрації). Його сліди тоді б напевно загубилися. Але оскільки він відібрав у сумчан ще не всі мобільники і золоті прикраси, то дозволив собі трохи затриматися і в липні 2011 року потрапив у поле зору міліції. Зловмисника чекає суд за двома стаття КК.Варто також почитати:

Фірма "Рога і копита" приймає на курси

Про публічні звіти на стосунки з урядом

Віконне питання

Комфортне середовище проживання — умова поваги до себе