№ 1 (237):

Засуджено викрадачів нафти

Новини

Є так професія — викрадачі нафтиВироком Недригайлівського районного суду Сумської області у липні 2011 року засуджено шістьох членів злочинного угрупування, яке розкрадало сировину з нафтопроводу, що належить одному з державних підприємств нафтопереробної галузі.

У 2009 році члени злочинного угруповання придбали обладнання і транспорт для протиправного заволодіння сировиною з трубопроводів. У Роменському районі зловмисники зробили врізку в нафтопровід, через яку регулярно качали "чорне золото" до вантажівок із прихованими ємкостями. Викрадена таким чином нафта вивозилася в сусідній район, де зберігалася на території приватного фермерського господарства і згодом реалізовувалася. Щоб уникнути викриття зловмисники використовували радіостанції та спеціально розроблену систему оповіщення. Встановлено, що учасники організованої злочинної групи встигли викрасти понад 70 тонн нафтопродуктів на загальну суму понад 200 тис. грн.Восени 2009 року співробітники СБУ затримали зловмисників під час чергового несанкціонованого відбору нафтопродуктів з трубопроводу.

За результатами судових розглядів карної справи, усіх шістьох зловмисників визнано винними у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 185 (крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою) Кримінального кодексу Україні та призначено покарання у вигляді різних термінів обмеження волі.Також можна почитати:

Ставки податку з власників транспортних засобів

Федір Кричевський

Сумщина представила світові свій економічний та інвестиційний потенціал

Грудень ставить нові завдання