№ 1 (237):

Нові дитячі майданчики відкрито у Шостці

Новини

Дітям — майданчикиУ серпні 2011 року в місті Шостка Сумської області відкрили 9 сучасних дитячих майданчиків. Символічну стрічку біля одного з них перерізав голова Сумської облдержадміністрації Юрій Чмирь.

"Нові майданчики — це приклад конструктивної взаємодії влади та підприємства "Бель Шостка України" заради дітей, співпраці керівництва області та бізнесу", — зазначив Юрій Чмирь.

Сьогодні всі ініціативи обласної влади підтримуються керівниками підприємств, адже ми робимо спільну справу, спрямовану на поліпшення життя людей, підкреслив голова області.Під час робочого візиту до Шостки голова облдержадміністрації ознайомився з ходом ремонтних робіт у спортивному комплексі Шосткинського хіміко-технологічного коледжу ім. І. М. Кожедуба.

За словами Юрія Чмиря, на ремонт спортивного комплексу з обласного бюджету виділено 200 тисяч гривень. Ще 290 тисяч гривень на утеплення фасаду, заміну вікон в адміністративній частині приміщення були знайдені у міському бюджеті Шостки.

Зараз на об'єкті завершуються роботи по ремонту фасаду та відновлення підлоги, що дозволить проводити змагання з ігрових видів спорту найвищого рівня.

Глава Сумської облдержадміністраці запевнив, що вже з 1 вересня юні спортсмени Шосткінщини зможуть покращувати спортивні результати в оновленому спортивному комплексі.Також перегляньте:

Суть щеплень від грипу. Ризик і користь

20-тисячний трудовий колектив машинобудівного об'єднання ім. Фрунзе сміється над Омельченком

НАТО – як інструмент зміцнення українсько-російської дружби

Звернення до громадських організацій та мешканців м. Суми