№ 1 (237):

Якісна продукція матиме товарний знак

Новини

НАССР Сумським виробникам теж не завадитьУ Сумах 13 серпня 2011 року відкрилася виставка "Сто кращих товарів Сумщини". Цього року свою продукцію представили понад 100 учасників з усіх районів області.

Виступаючи на відкритті заходу, голова Сумської ОДА Юрій Чмир зазначив, що підприємства області, які випускають якісну продукцію, отримають товарний знак "Зроблено на Сумщині".

"Сумське маркування — це значні преференції для виробника, поштовх до розвитку підприємства і нарощування виробничих потужностей. Право отримати цей товарний знак мають практично всі виробники Сумщини, які пропонують високоякісну продукцію на різні смаки і уподобання", — зазначив Юрій Чмирь.Кращі зразки промислових та продовольчих товарів для населення, товари виробничо-технічного призначення, вироби народних художніх промислів — ось далеко не повний спектр експозиції, представленої на виставці.

Наприкінці грудня переможці регіонального етапу будуть відстоювати область на всеукраїнському конкурсі якості продукції "100 кращих товарів України".Також перегляньте:

Фірма "Рога і копита" приймає на курси

Про публічні звіти на стосунки з урядом

Віконне питання

Комфортне середовище проживання — умова поваги до себе