№ 1 (237):

Спартанське виховання

Новини

Уроки собачого життяМешканка Сумської області посадила свого рідного сина на металевий ланцюг. За словами недбайливої матусі, таким способом вона виховувала свого п'ятирічного дитини, оскільки він постійно не слухався її і заважав жити.

Не знайшовши нічого кращого, щоб вплинути на сина, жінка прикувала хлопчика на ланцюг до собачої будки. Так малюк просидів кілька годин, поки не стемніло. Коли дитина поскаржився на холод, "турботлива" мати винесла йому кофту і сказала, що він буде у неї замість собаки.Такі уроки виховання жінка чергувала з іншими схожими. Якщо дитина не слухалася, вона била її палицею і закривала в сараї, а щоб хлопчик не втік, підпирала двері зовні стільцем.

Про ці жахи міліції у вересні 2011 року повідомили жителі села. Вони розповіли, що протягом тривалого часу сусідський хлопчик страждає від побоїв та знущань рідної матері, яка, до того ж, зловживає спиртними напоями. Жінка не реагувала на зауваження сусідів і не думала припиняти таке "виховання" свого сина. Зараз за цим фактом вирішується питання про порушення кримінальної справи, проводиться додаткова перевірка.Також можна почитати:

Олександр Сахно: “Тому що обкрадають”

Что же мешает нам сменить работу?

Пограбування у під’їзді

Правоохоронці захищають сільгоспвиробників