№ 1 (237):

Подяка від міністра

Новини

Час до школиМіністр освіти і науки, молоді та спорту  Дмитро Табачник звернувся з листами подяки до міністра охорони здоров’я Олександра Аніщенка,  керівництва Об’єднаного руху роботодавців України, місцевих органів виконавчої влади та самоврядування і педагогічних колективів за належну організацію початку нового навчального року.

Зокрема, міністр висловив щиру подяку всім роботодавцям, які за спільною пропозицією МОНмолодьспорту та Об’єднаного руху  роботодавців України надали 1 вересня 2011 року, у свято Дня знань, батькам першокласників вихідний день.

Дмитро Табачник особисто подякував Олександрові Аніщенку, всім підрозділам міністерства охорони здоров’я, особливо санітарно-епідеміологічним службам, за високу професійність і принципову роботу щодо підготовки навчальних закладів до початку занять, а головне – за конструктивність, небайдужість і розуміння необхідності співпраці у вирішенні питань охорони здоров’я нашого найбільшого скарбу – дітей.


Також, міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник звернувся до місцевих органів виконавчої влади та самоврядування і педагогічних колективів з подякою всім тим, хто доклав зусиль і зробив все можливе та неможливе для того, щоб до 1 вересня 2011 року всі навчальні заклади України були підготовлені до нового навчального року.

"Завдяки вашій невтомній праці у День знань в усіх навчальних закладах пролунали  шкільні  дзвоники і  розпочався  навчальний процес. Понад 4 мільйони учнів сіли за парти, у тому числі, більше 410 тисяч першокласників.

Зичу вам, шановні колеги, професійної невтомності, оптимізму,  міцного здоров'я, добробуту та усіляких гараздів!

Нехай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а усі ваші починання супроводжуються успіхом та вдалими результатами!", - зазначив міністр.Також читайте:

Петропавлівська площа

К Новогоднему столу

Місцеві та всеукраїнські новини

Нетверезі водії – вбивці