№ 1 (237):

День працівників лісу - 2011

Актуалії

Сумщина багата на лісиКожного року у вересні працівники  лісу відмічають своє професійне свято.

Лісові господарства займаються не лише лісівництвом, лісозаготівлею, виробництвом та первинним обробленням технічної або паливної деревини, збиранням дикорослих лісових продуктів, а й подальшим обробленням і виготовленням виробів з деревини. А саме: виробництвом профільованої деревини, брусків, планок та фризів для паркету, споруд збірних дерев’яних, тари дерев’яної різної, дерев’яних вікон, дверей, рам і порогів, приборів столових та кухонних з деревини.

За даними  Головного  управління  статистики  у  Сумській області на  підприємствах з  оброблення  і  виготовлення  виробів  з  деревини  індекс  промислової продукції за 8 місяців 2011  року   порівняно   з   аналогічним   періодом   2010  року   склав  103,4%.   Більше,  ніж  торік, виготовлено  деревини  розпиляної – на 8%, фанери клеєної – на 18%.За 8 місяців 2011р. підприємствами з оброблення і виготовлення виробів з деревини реалізовано продукції на суму близько 56 млн.грн., що на 13% більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Продукція підприємств користується попитом у закордонних споживачів. Про це свідчить те, що частка обсягу іноземних замовлень в загальному обсязі замовлень за 8 місяців 2011р. склала майже 77%.Варто також почитати:

Якісна продукція матиме товарний знак

Звання чиновника - має звучати престижно

Роздрібна торгівля на Сумщині у січні–червні 2011 року

Приховане і відверте знущання