№ 1 (237):

Зовнішня торгівля підприємств Сум за січень – липень 2011 року

Новини

Зовнішня торгівля — прибуткова штукаГоловне управління статистики у Сумській області повідомляє, що за даними Держмитслужби України експортні відвантаження підприємств міста Суми за січень – липень 2011р. становили 427 млн.дол. США і збільшились порівняно з відповідним періодом попереднього року на 27%. Імпортні надходження при цьому склали 248 млн.дол. США і зросли майже втричі.  

Зовнішньоторговельні операції здійснювались з партнерами із 86 країн світу. Експортувались товари до 69 країн, імпортувались – із 62.

Найбільші обсяги спостерігались у торгівлі з Російською Федерацією, Іраном,  Румунією, Туреччиною, Німеччиною, Алжиром та Білорусією.Російська  Федерація залишається головним партнером області, до якого було спрямовано  60%  загального обсягу експорту міста.

Основу товарної структури зовнішньої торгівлі, як і раніше, складали поставки машин та устаткування, хімічної продукції та сировини для її виробництва.

Підприємства обласного центру забезпечили 78% загальнообласних обсягів експортних відвантажень і 57% – імпортних надходжень відповідно.Також можна почитати:

Сало суперполезно для организма человека

Мешканця Сумщини затримали у метро

Суми претендують на чемпіонат

Індекси валового продукту та доданої вартості за 2010 рік