№ 1 (237):

Співробітники МНС загасили палаючий будинок

Новини

Гасіння пожежі13 вересня 2011 року о 12:48 на лінію екстреного виклику "101" міста Глухів Сумської області надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла в одноповерховому чотириквартирному дерев'яному житловому будинку за адресою провулок Лариси Чайкіної, 1.

Як повідомляє прес-служба Міністерства з надзвичайних ситуацій України, вогонь охопив покрівлю та прибудову будинку, в результаті чого в одній з квартир стався вибух газового балону.


На місце події крім двох відділень чергового караулу самостійної державної пожежної частини № 19 міста Глухів були направлені ще дві резервні відділення частини і пожежна команда держпідприємства "Держлісгосп".Під час гасіння бійці МНС запобігли можливості вибуху другого газового балону, чим врятували від знищення прилеглі два житлових будинки та три господарські будівлі.

О 15:00 пожежники ліквідували загоряння. Жертв і постраждалих немає. Вогнем знищено покрівлю будівлі, прибудову та пошкоджено домашні речі та меблі в квартирах. Як встановили співробітники МНС, загоряння виникло внаслідок порушення правил пожежної безпеки при користуванні газовими приладами — господар одного з приміщень залишив без нагляду включену газову плиту.Також читайте:

Осторожно: солнце

"Каштаны"

Не купуйся на те, що купуєш

Виші використовують тіньові схеми