№ 1 (237):

По 8 років за марихуану

Новини

Ма-ма-ма-марихуана - это не крапива, не бери ееУ вересні 2011 року двох наркокур'єрів засуджено до 8 років позбавлення волі за спробу контрабандного переміщення майже 18 кг марихуани. Про це повідомила прес-служба СБУ.

Нагадаємо, в грудні 2010 року співробітники Служби безпеки України у взаємодії з прикордонниками та митниками в пункті пропуску "Конотоп" затримали двох громадян України та Росії, які намагалися перемістити контрабандним шляхом до сусідньої держави марихуану.

Із метою безперешкодного переміщення наркотичної речовини в Росію зловмисники приховали розфасовану в 53 пакети марихуану в міжстельовому просторі вагону поїзда "Жмеринка-Москва".Згідно з вироком Конотопського міськрайонного суду Сумської області, обох наркокур'єрів визнані винними в скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 15 - ч. 3 ст. 305 Карного кодексу України (незаконне придбання, зберігання, перевезення наркотичних засобів і замах на їх контрабанду), і їм призначено покарання у вигляді 8 років та 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією половини належного кожному майна. Ухвалою колегії суддів з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Сумської області вирок залишено без змін, він вступив в законну силу.Варто також почитати:

Сезонні "викиди"

Сидіть дітки в холоді... будете здорові

З історії Сумських площ. Іллінська площа

Бюджет міста Суми реально міг би становити 500 000 000 гривень