№ 1 (237):

До дня працівників освіти Сумщини - 2011

Актуалії

ОсвітаКожного року на початку жовтня своє професійне свято відзначають освітяни області. За даними Головного управління статистики у Сумській області в серпні 2011 року у цій сфері працювало 39,5 тис. осіб, або кожний шостий працівник зайнятий в економіці регіону. Переважна більшість (77%) з них – жінки.

Для установ освіти характерний високий освітній рівень. Кожний п’ятий викладач має неповну та базову вищу освіту і кожний другий – повну вищу. Кількість освітян, які мають науковий ступінь зросла і склала 1333 осіби.Кожний четвертий працівник освіти – молода людина у віці до 35 років, кожний сьомий – знаходиться у віці 50–54 роки і кожний     одинадцятий – у віці 55–59 років.

Незважаючи на високий професійний та кваліфікаційний рівень працівників освіти, забезпечений вищою освітою, їх заробітна плата складає в середньому 1912 грн., що на 367 грн. менше відповідного показника по економіці області і значно нижче (у 2,4 раза) середньої заробітної плати працівників провідних галузей економіки.Читайте ще:

Росію та Україну хочуть об’єднати мостом

Зарплата у Сумах у січні-червні 2011 року

Чупакабра поранила школяра

Читайте вибране