№ 1 (237):

Завершився зліт патріотичних клубів

Новини

ФутболістЗ 21 по 23 вересня 2011 року в Сумській області проходив Міжнародний форум-зліт патріотичних клубів та громадських організацій пошукового та патріотичного спрямування.

Як повідомив начальник управління у справах сім'ї, дітей та молоді Сумської облдержадміністрації Олег Лата, у зльоті брали участь українські та російські клуби: росіян представляв клуб з Курської області, що тричі перемагав на подібних зборах , Україну — клуби з 10 районів Сумської області, де цей рух розвинений або активно розвивається.

"Даний форум не змагальний. Хлопці спілкуються, вчаться приймати рішення. Клуби показують свою майстерність, ініціативні групи отримують методичні рекомендації щодо організації на місцях клубів", — розповів О. Лата.Учасники форуму, а це 120 чоловік у віці від 15 до 30 років, жили в наметовому таборі імені легендарного партизанського генерала Сидора Ковпака. У рамках роботи форуму його учасники грали в пейнтбол, вчилися азам стрибків з парашутом, збирання-розбирання зброї, рукопашного бою.

Що стосується подальшого розвитку військово-патріотичного руху, то на Сумщині є хороший досвід роботи клубу "Мужність". Саме цей досвід буде поширюватися на території області, а до роботи будуть залучатися учні Кадетського корпусу.Ще варто почитати:

День журналістики в незалежній упаковці

Зарплата у Сумах у січні-червні 2011 року

Про електронну звітність

Податки дитячими очима