№ 1 (237):

Невістка зарізала свекруху і втекла від міліції

Новини

Ніж жінкам не іграшкаУ с.Лучки Тростянецького району Сумської області наприкінці вересня 2011 року від ножового поранення загинула 45-річна жінка. У вбивстві обгрунтовано підозрюється невістка загиблої — на це вказує чоловік убитої. Але поспілкуватися із підозрюваною правоохоронцям не вдалося: жінка втекла і тепер міліція вживає заходів для встановлення її місцезнаходження.

До працівників міліції зателефонував сусід, який розповів, що чоловік загиблої зустрів його на дорозі і благав якомога швидше викликати лікарів і правоохоронців. За вказаною адресою відразу виїхали і правоохоронці, і лікарі. Коли приїхали на місце злочину, їм залишалося лише констатувати смерть жінки. Вона померла в результаті отриманих тяжких тілесних ушкоджень у вигляді колото-різаної рани грудної клітки спереду зліва з пошкодженням краю лівої легені  і передньої поверхні правого шлуночка серця.Єдиний свідок трагедії — 50-річний чоловік загиблої. Вислухавши його, працівники міліції дізналися, що ввечері його дружина і невістка, які, до речі, одного віку, взяли пляшку горілки і вирішили посидіти поговорити. А коли алкоголь вдарив у голову — не зійшлися в поглядах на життя і почали сваритися. Їх шум дуже заважав чоловікові, який в цей час відпочивав в іншій кімнаті. А коли він вирішив подивитися, що там діється, побачив, як невістка схопила кухонний ніж і вдарила ним жінку. На питання, чому не заступився за дружину, він пояснив, що злякався — мовляв, не знав, що робити, і вирішив, що краще не виходити. А коли вбивця пішла, відразу вибіг на вулицю просити допомоги.

Підозрювана вже два роки жила з 24-річним сином у родині загиблої. До цього жила в Києві.

За словами сусідів, у цій сім'ї постійно були сварки.

За даним фактом порушено кримінальну справу за ч.1 ст.115 КК України "Умисне вбивство".

Міліція звертається до громадян з проханням допомогти встановити місце знаходження підозрюваної Макартічан Олени Вікторівни 1966 року народження. На вигляд жінці близько 40 років, зріст 160-165 см, середньої статури, волосся чорне, довге, очі сірі. Була одягнена в сукню чорного кольору з вертикальними білими смугами, чорну шкіряну куртку, туфлі чорного кольору. З собою може мати дорожню сумку чорного кольору з сірими вставками і жіночу сумочку червоного кольору. Документів при собі не має, тому може вказувати інші анкетні дані та дату народження.Також читайте:

Петропавлівська площа

К Новогоднему столу

Місцеві та всеукраїнські новини

Нетверезі водії – вбивці