№ 1 (237):

Місцеве молоко дорожче за привізне

Новини

Хто скаже "му"?Ціни на молочну продукцію місцевих виробників на Сумщині істотно вище, ніж вартість аналогічної продукції інших українських підприємств.

На засіданні регіональної тристоронньої соціально-економічної ради 29 вересня 2011 року заступник начальника держінспекції з контролю за цінами в Сумській області Ольга Склярова заявила, що сумським продавцям вигідніше реалізовувати продукцію, вироблену за межами Сумщини. Вона зазначила, що деякі виробники віходять від державного регулювання цін, міняють відсоток жирності, упаковку, щоб уникнути декларування."Я спеціально ходив по супермаркетах, дивився на молочну продукцію, яка є на прилавках. Деякі виробники знижують ціни за рахунок того, що наливають в пакет 0,95 л замість 1 л ", — зазначив начальник Головного управління економіки ОДА Олександр Сітак.

Крім того, рівень середньої зарплати на Сумщині залишає бажати кращого. В даний момент це 2062 грн. або 15 місце по Україні. "Слабо! Слабо! Якби середня зарплата була на рівні 2,4 тис. грн., Це було б більш гідно для сьогоднішнього рівня і люди б це оцінили. Таке наше завдання", — прокоментував цей показник перший заступник губернатора Віктор Чернявський.Також можна почитати:

Прапор замінено, годинники сховано…

Партійний ювілей

Чудесница крапива

Тимошенко і Ющенко знову лаються