№ 1 (237):

Місячник газової безпеки

Новини

Газ — джерело підвищенної небезпекиНа Сумщині під егідою Міністерства надзвичайних ситуацій України у жовтні 2011 року розпочався місячник з безпечного використання побутового газу.

Згідно з офіційною інформацією, захід проводиться з 1 по 31 жовтня, і до участі в ньому вже залучені кращі фахівці як самого Міністерства в цілому, так і структур житлово-комунального господарства і підприємств газової сфери зокрема.

Як сказав представник регіонального центру ЖКГ Валерій Топтун, мета місячника — намагатися в значній мірі знизити число нещасних випадків, пов'язаних з неправильним використанням "блакитного палива" в побуті. Домогтися цього можна тільки шляхом суворого контролю за дотриманням правил техніки безпеки ".Згідно із розпорядженням Сумської обладміністрації, міським та районним головам і відповідним структурам виконавчої влади доручено проінспектувати димові та вентиляційні канали житлових будинків, перевірити готовність аварійно-диспетчерських служб спеціалізованих підприємств газового господарства та провести в навчальних закладах лекції з безпечного використання газу в побуті.

"Аналіз матеріалів розслідування аварій показав, що їх головними причинами були самовільне втручання в систему газопостачання, порушення умови безпеки експлуатації газових приладів, несправність систем димовидалення та вентиляції та неякісне або несвоєчасне обслуговування обладнання", — йдеться в заяві, розміщеній на офіційному сайті Сумської ОДА.Варто також почитати:

Сезонні "викиди"

Сидіть дітки в холоді... будете здорові

З історії Сумських площ. Іллінська площа

Бюджет міста Суми реально міг би становити 500 000 000 гривень