№ 1 (237):

День працівників харчової промисловості - 2011

Новини

Харчові продуктиВосени  своє професійне свято відмічають працівники харчової промисловості. Ця галузь відіграє важливу роль у забезпеченні населення області продуктами харчування.

На харчову промисловість припадає понад 20% загальнообласного обсягу промислового виробництва. Внесок підприємств з виробництва харчових продуктів та напоїв нашої області настільки вагомий, що  суттєво впливає на загальні підсумки роботи промисловості.


За даними Головного управління статистики у Сумській області, на підприємствах з   виробництва    харчових   продуктів    та   напоїв   індекс   промислової    продукції за 9 місяців 2011 року порівняно з аналогічним періодом 2010 року склав  98,2%. Водночас виробники харчової продукції збільшили випуск борошна (на 17249 т), цукру (на 2766 т), сирів жирних (на 2334 т), масла вершкового (на 233 т), свинини мороженої (на 116 т).Підприємствами з виробництва харчових продуктів та напоїв реалізовано продукції на суму близько 2,5 млн.грн., що на 15% більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Виробництвом харчових продуктів та напоїв було зайнято 9,6 тис.осіб, або кожний восьмий працюючий у промисловості області.

Розмір заробітної плати становив 2389 грн., що на 12,9% менше середнього рівня по промисловості, але на 110 грн. перевищує середньообласний показник та у 2,5 раза – законодавчо встановлені державні соціальні стандарти.

Флагманами цієї галузі є ЗАТ “Крафт Фудз Україна”,  ТОВ “Сумиторг-Партнер”, ТОВ “Ворожба”, ПАТ “Бель Шостка Україна”, ТОВ “Роменський завод продтоварів”.Також читайте:

Петропавлівська площа

К Новогоднему столу

Місцеві та всеукраїнські новини

Нетверезі водії – вбивці