№ 1 (237):

Дівчат ґвалтували 5 місяців

Новини

Злочинців затримано28 вересня 2011 року в Конотопський міський відділ міліції звернулися дві мешканки одного з сіл району з заявою про зґвалтування їх дочок,  — повідомляє прес-служба МВС Сумської області.

Як з'ясувалося, протягом останніх 5 місяців дівчаток ґвалтували троє односельців 28, 23 і 17 років. Щоб ті нічого не розповіли батькам, зловмисники постійно били їх і погрожували розправою.


Як розповіла одна з потерпілих, почалося це ще в травні. Тоді троє хлопців запропонували дівчатам приємно провести час, поїхати на озеро і відзначити День Перемоги. Але приїхавши на місце відпочинку вони погрожувати дівчатам убивством і зґвалтували.Після цього, погрожуючи вбити їх та їхніх батьків, зловмисники систематично ґвалтували дівчаток майже 5 місяців. Вони зустрічали своїх жертв на вулиці, кидали в машину й вивозили за село, де й здійснювали розпусні дії.

Зараз всі троє ґвалтівників затримані і перебувають в ізоляторі тимчасового утримання. Проти них порушено карну справу за ознаками ч.3 ст.152 (зґвалтування) Карного кодексу Україні. Її санкція передбачає до 12 років позбавлення волі.Варто ще переглянути:

До дня працівників торгівлі Сумщини - 2011

Є смисл заснувати в області дні місцевої преси

Звичайне варварство

Правоохоронці захищають сільгоспвиробників