№ 1 (237):

Депутат вчинив самогубство?

Новини

Ігор ГирманМіліція наполягає на версії самогубства 48-річного депутата Степанівської сільської ради (Сумський район Сумської області) Ігоря Гирмана, якого знайшли застреленим.

Як повідомили в прес-службі обласного управління міліції, на початку жовтня 2011 року в 600 метрах від залізничного переїзду біля села Степанівка було виявлено тіло невідомого чоловіка, одягненого у камуфляжну форму. Поруч із загиблим було знайдено рушницю, зареєстровану на ім'я головного лікаря Степановської дільничної лікарні, депутата сільради Ігоря Гирмана, який пропав безвісти ще 30 квітня 2011 року. У міліції зазначають, що тіло померлого було муміфікованим.Проведена експертиза підтвердила, що знайдений труп є останками Гирмана. Крім того, в шлунку загиблого була виявлений шріт. При цьому залишається нез'ясованим характер поранення, якщо таке було.

За однією з версій, озвученої правоохоронцями, Гирман покінчив життя самогубством. При цьому міліція не уточнює, які були причини суїциду, а також чи була знайдена передсмертна записка.Також перегляньте:

Сумщина до зими готова

Поліцейський Іван Тобілевич не брав хабарів

Грибные шляпки

Заготавливаем огурцы